14 februari 2013
Tack alla som sparar i Swebank Robur Humanfond!
Ett varmt tack till dig som sparar i Swedbank Robur Humanfond! Ditt sparande bidrar till vårt viktiga arbete.
Det finns många som sparar med hjärtat. Ett samarbete som grundas på en vilja att göra något gott kan göra stor skillnad. Under 2013 har spararna i Swedbank Robur Humanfond bidragit med 246 112,50 kronor till Star of Hope / Hoppets Stjärnas arbete. Pengarna delas ut på Hjärtedagen den 14 februari varje år.
Star of Hope vill tacka alla er som genom fondsparande stöttar vårt viktiga ideella arbete. Valet att spara i en ideell fond, eller gåvofond, är inte bara en investering för den egna framtiden utan även en betydelsefull insats för en mer hållbar samhällsutveckling.
Genom att klicka på ”Skicka” samtycker du till att få nyhetsbrev skickade till din angivna e-postadress enligt gällande integritetspolicy. Du kan när som helst avsluta din prenumeration.